GENERAL ARTICLESVIDEO GAMES

Starfield

Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren

Starfield, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir rol yapma oyunudur. Oyun, uzayda geçen bir açık dünya deneyimi sunuyor ve oyunculara keşfedilecek bir galaksi bulunuyor.
Grafikler açısından, Starfield oldukça etkileyici görseller sunuyor. Uzayın derinliklerinde geçen bu oyun, detaylı ve atmosferik bir dünya ,karakter modelleri ve çevre tasarımları ile oldukça dikkat çekici, gerçekçi bir oyun ile oyuncularına deneyim yaşatacaktır.
Oynanış açısından, Starfield, Bethesda’nın önceki oyunlarına benzer bir formülü takip ediyor. Oyuncular, galaksiyi keşfetmek, görevleri tamamlamak ve farklı gezegenlerdeki yerleşim birimleriyle etkileşimde bulunmak için serbest bir şekilde hareket edebiliyorlar. Oyunun RPG öğeleri de oldukça derin ve oyunculara çeşitli yetenek ağaçları ve özelleştirme seçenekleri bulunmakta.
Hikaye açısından, Starfield, oyuncuları galaktik bir maceraya çekiyor. Oyuncular, insanlığın uzayda yeni bir ev arayışında olduğu bir gelecekte geçen bir hikayeye dahil oluyorlar. Oyunun hikayesi, gizemli olaylar, keşifler ve farklı fraksiyonlar arasındaki çatışmalarla dolu.
Starfield, genel olarak oldukça heyecan verici bir oyun olarak değerlendirilebilir.

BU OYUN HAKKINDA

Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yılın ardından oluşturduğu ilk yeni evren. Yıldızların arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğin karakteri oluştur ve eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine cevap aradığın destansı bir yolculuğa koyul.

2330 yılında insanlık güneş sistemimizin ötesine geçerek yeni gezegenlere yerleşip artık uzay gezginleri olarak yaşıyor. Bethesda Game Studios’un en büyük ve en iddialı oyununda galakside nadir eserler arayan son uzay kâşifi grubu olan Constellation’a katıl ve uzayın muazzam enginliğinde seyahat et.

Kendi̇ Hi̇kâyeni̇ Anlat

Starfield’daki en önemli hikâye, karakterinle anlatacağın hikâyedir. Görünüşünü özelleştirip arka plan hikâyene ve özelliklerine karar verdikten sonra serüvenine başla. Deneyimli bir kâşif, karizmatik bir diplomat, sinsi bir siber casus veya çok daha farklı bir geçmişe sahip olabilirsin. Kim olduğuna ve olacağına tamamen sen karar vereceksin.

https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield/

Daha fazlası için oyun kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

Starfield is a role-playing game developed and published by Bethesda Game Studios. The game offers an open-world experience set in space, providing players with a galaxy to explore.
In terms of graphics, Starfield offers impressive visuals. Set in the depths of space, the game presents a detailed and atmospheric world. Character models and environmental designs are eye-catching and realistic.
In terms of gameplay, Starfield follows a similar formula to Bethesda’s previous games. Players are free to roam, explore the galaxy, complete quests, and interact with settlements on different planets. The game’s RPG elements are deep, offering players various skill trees and customization options.
In terms of story, Starfield draws players into a galactic adventure. Set in a future where humanity is in search of a new home in space, players become part of a story filled with mysterious events, discoveries, and conflicts between different factions.
Starfield can be considered an exciting game overall. With its graphics, gameplay, and deep story, it offers players the opportunity to explore space.

ABOUT THIS GAME

Starfield is the first new universe in over 25 years from Bethesda Game Studios, the award-winning creators of The Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4. In this next generation role-playing game set amongst the stars, create any character you want and explore with unparalleled freedom as you embark on an epic journey to answer humanity’s greatest mystery.

In the year 2330, humanity has ventured beyond our solar system, settling new planets, and living as a spacefaring people. You will join Constellation – the last group of space explorers seeking rare artifacts throughout the galaxy – and navigate the vast expanse of space in Bethesda Game Studios’ biggest and most ambitious game.

Tell Your story

In Starfield the most important story is the one you tell with your character. Start your journey by customizing your appearance and deciding your Background and Traits. Will you be an experienced explorer, a charming diplomat, a stealthy cyber runner, or something else entirely? The choice is yours. Decide who you will be and what you will become.

https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield/
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir